Meny

Snarveier

 

NYHET!

Lærlingskolen Mo i Rana

 

 

 

 

 

 

Kontakt oss

Vi har kontor på Polarsirkelen videregående skole studiested Kongsvegen. Der finner dere oss i C-blokka, i 2.etasje.

Elling Myren elling@velgrett.no 909 51 949
Jonny Ditlefsen jonny@velgrett.no 468 55 719
Else Bohlin Nilsen else@velgrett.no 959 03 437
Ingvill Astrup ingvill@velgrett.no 947 83 943
Børge Pettersen borge@velgrett.no 948 87 505
Ronny Sakariassen ronny@velgrett.no 950 63 961
Ørjan Kulseng-Johansen orjan@velgrett.no 996 13 227
Veronica K Martiniussen veronica@velgrett.no 473 71 471
Guro E. Nordlund guro@velgrett.no 943 54 052

Sentralbord

onh@velgrett.no

751 26 730

Besøksadresse:

Kongsvegen 50
Blokk C, 2. etg